با سلام خدمت بازدیدکنندگان و کاربران گرامی

همون طور که مشاهده میکنید واترکام ساختار و هدفی برای کار خیر دارد.

بنام آنکه در آن سوی دوردست ها ما را آن گونه که هستیم می شناسد، به نام آنکه به ما فرصت می دهد در هر لحظه او را احساس کنیم. پس در هر طلوع و غروب، زندگی را احساس کن! محبت کن، دوست بدار، شاید فردایی نباشد. برای خندیدن منتظر خوشبختی نباش. شاید خوشبختی منتظر خندیدن توست. خواننده و کاربر ناشناس! بدان ه فکر می کنی، بیندیش، بینش زیبا بسیار تا اندیشه ای نو آید پدید، آدمی پای در آنجا می نهد که اندیشه می رود و این را بدان خداوند بهترین های خود را به آن هایی می بخشد که حق انتخاب خود را به او می سپارند. پس در هر لحظه از او بخواه در این تولد دوباره ی تو، دست هایت را رها نکند . . . از او که آسمانی را بگریاند تا گلی بخندد . . . و در نهایت پیمانی را که در طوفان با او بستی در آرامش فراموش نکنی.

 

ماه ميهماني خدا از راه رسيده و هر لحظه و ثانيه آن براي روزه داران عبادت است.گرماي هوا، مدت طولاني سحر تا افطار كلافه ات مي كند اما باز هم ادامه مي دهي چون به خالقي كه تو را آفريده اطمينان داري،چون مطمئني رازي پشت اين حكم است كه براي سلامت روح و جسمت مفيد خواهد بود و در مسير آتي زندگيت به كمكت خواهد آمد. 
فلسفه وجودي اين ماه درك گرسنگاني است كه از آنها در طول سال غفلت كرده ايم، كشيدن رنج فقرايي است كه اگر من و تو و همه ثروتمندان جامعه رفتار اقتصادي- ديني مي داشتيم نبايد به وجود مي آمدند. اما اكنون به دليل غفلت عمدي يا سهوي ما دچار آن شده اند. چه نكته ريزي را در قالب پيامك اشاره مي كردند و دست به دست مي‌چرخيد.. نه.. ما نمي توانيم درد گرسنگان را درك كنيم چون ما مطمئنيم كه افطاري هم هست اما آنها… 
همه اين يادآوري ها از فلسفه روزه براي اين بود كه اشاره كنيم به اتفاق پسنديده شبهاي رمضان كه عده اي هر چند با دستان خالي اما پر قدرت رقم مي‌زنند. از برگزاري جشن هاي مختلف و گلريزان‌هاي علني سيما تا كارهاي خدا پسندانه مردم در شبهاي تاريك بعد از افطار در قالب طرح‌هاي مردمي و يا سازمان يافته هر كس در حد بضاعت خود سعي در كمك به نيازمندان در ماه رمضان دارد، حتي برخي با اهداي خون خود در اين مسير قدم مي گذارند و به كمك نيازمندان مي شتابند اما كل ماه رمضان 30 روز است و درد فقرا ۳۶۵ روز…كاش اين درد را در همه روزهاي سال درماني بود. كاش مي شد به همه نيازمندان در طول سال كمك كرد. 

 

 

 

قوانین:

هر مبلغی که شما برای ما ارسال کنید همراه با رسید تراکنش در سایت به نمایش می گذاریم

اطمینان و اعتماد کار بسیار سختی است ولی برای اطمینان ما هر 10000 هزار تومان را با تمامی تراکنش به صورت شفاف در اختیار شما قرار خواهیم داد

آموزش تخصصی شنا

و

واترپولو

کمک و همیاری

برای

نیازمندان

و

کودکان سرطانی

 


نماد اعتماد درگاه Pay.ir